The Body Shop İndirim Kampanyaları

The Body Shop güzelliğin kalpten geldiğine inanıyor. Tüm hammaddeleri dünyanın dör bir tarafından toplayan The Body Shop ürünlerinde tamamen vejeteryan ürürler kullanır. The Body Shop ürünlerini sevgi ve özenle üretiyor. Her zaman insanları, hayvanları ve doğayı düşünen bir politika izliyor.

The Body Shop makyaj malzemesi, cilt bakım ürünleri, saç bakım ürünleri, vücut bakımı ve el bakım ürünlerinden oluşan ürün yüzlerce ürün yelpazesine sahiptir.

The Body Shop indirim kampanyaları, indirim kuponları, promosyon ürünleri, hediye seçenekleri ile birçok indirim fırsatı sunuyor.

The Body Shop güncel indirim fırsatlarını sizin için inceledik.

The Body Shop ürünleri birçok bloggerında ilgisini çekip sizin için birçok tavsiyede bulunuyorlar.

the body shop blogger tercih 1

Blogger Aslı Özdel, Görkem Karman, Melodi Erbilliler, Sebile Ölmez, ve Ojem Rujum Rimelim’in favori ürünlerini incelemenizi tavsiye ederiz.

the body shop blogger tercih 3

Seçili ürünlerde %25 indirim var.

the body shop indirim

The Body Shop Turk Telekom müşterilerine özel %30 indirim fırsatı sunuyor. Türk Telekom müşterileri The Body Shop’tan yapacakları alışverişlerinde %30 indirim kazanıyor.

The Body Shop İnstagram yarışmasına katılın ve sorulan soruya doğru cevabı veren 3 kişiye sorunun cevabı ürün hediye edilecektir.

The Body Shop cilt bakım ürünlerini doğal yağlarla zenginleştirerek tüm cilt tiplerine uygun, tüm cilt problemlerininin onarılması için çalışmalarını sürdürmektedir. Cilt bakımından, güneş kremlerine, yüz maskesinden, sivilce kremine kadar geniş ürün seçeneğine sahiptir. Özellikle sivilce promlemleri, ve cilt lekeleri için Yeni Çay ağacı yağını birçok kullanıcı tarafından tercih ediliyor.

the body shop çay ağacı yağı

Yorgun ve soluk cilt görünümünüze veda edin, cilt bakımında en etkili ürünlerinde olan Çay ağacı yağı Serisini gördünüz mü?

Vücut bakım ürünlerinde %50’ye varan indirim var.

 

the body shop vücut bakım

 

the body shop vücut bakım2

The Body Shop makyaj ürünleri incelediniz mi?

the body shop makyaj ürünleri

the body shop makyaj ürünleri.2

The Body Shop ellerinizin güzelliği için el ve ayak bakımı el  ürünlerini görmenizi tavsiye ederiz.

 

the body shop el bakmı 2

Erkek Parfümleri, Kadın parfümleri, ev parfümleri ve aromatik kokulu mumlardan oluşan eşsiz The Body Shop Parfümlerini mutlaka görmenizi tavsiye ederiz. Size en uygun kokuyu bulmanız için parfüm bulucudaki soruları cevaplayın sizlere en uygun parfümü seçmenize yardım etsin.

the body shop parfümler

 

the body shop parfüm 2

 

the body shop parfüm 3

The Body Shop Saç bakım ürünleri, şampuanlar saç maskeleri, saç bakım yağları, saç şekillendiricilerden oluşan The Body Shop saç bakım ürünleri.

the body shop sac bakı

 

the body shop sac bakı.2

 

the body shop sac bakı.3

The Body Shop hediye seçenekleri sunuyor. İster kendinize ister sevdiğinize hediye almak için The Body Shop hediyeleri görmenizi tavsiye ederiz.

 

the body shop hediye 1

 

the body shop hediye 2

Daha bir çok ürün ve indirimden haberdar olmak için için The Body Shop.com.tr adresini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Ayrıca e bültene üye olan herkese ilk alışverişlerinde %20 indirim sağlar.

Bir cevap yazın