Huncalife Mart Kataloğu 2019

Huncalife Mart Kataloğu

Türkiyenin %100 yerli sermayeli markası Huncalife 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için Huncalife Mart Kataloğu tüm kampanlarla yayınlandı.

Huncalife kaliteli uygun fiyatlı ve insan sağlığına zarar vermeyen, hayvanlar üzerinde test edilmeyen ürünleri ile tüm isteklerinizi karşılayan ürünler ile karşınızda.
Huncalife Mart Kataloğu ile Kadınlar Günününe özel bir çok üründe kampanya, fırsatlar ve indirimlerle karşınızda. Huncalife makyaj ürünlerinde %65’a varan indirimler, saç bakım ürünleri ve parfümlerde ekstra indirimler yaptı.

Hem güzelleşip hem para kazanmak isteyen kadınlar Huncalife’ın büyülü dünyasında sizleri bekliyor. Türkiye’nin en fazla prim kazanma imkanı sunan Huncalife kozmetikte kazanc sağlamanın yeni adresi.

Huncalife Mart Kataloğu size Kadınlar Günü için bir çok üründe indirim hediye ve kampanyalar sununyor. Şimdi Huncalife Mart Kataloğu indirimlerini görelim;

Kadınlar Günü İndirimleri

Huncalife bu ay ayın ürünlerini seçti. Makyaj ürünlerinde ayın ürün olan Huncalife Stay Beautiful Ruj %65 indirimle sadece 11.99 TL. Ayın kişisel bakım ürünü %65 indirimle Huncalife Needs Gül Kolonyası %65 indirimle sadece 9.99 TL. Ayın ev bakım ürünü ise Home Professional çok amaçlı temizleyici %65 indirime 10.99 TL. Ayın saç bakım ürünü Huncalife Zeytinyağlı Şampuan %65 inidrimle 12.99 TL. Ayın parfümü Femme Kadın EDT %65 indirimle 100 TL yerine 34.99 TL. Ayın cilt bakım ürünü ise Cashmere Gold Glowıng Serin %65 indirimle sadece 39.99 TL.

Kadınlar Gününe Özel İndirimli Paketler

8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel; Color Illusıon Dudak Kalemi-kırmızı + Carmine Exlusıve oje-kırmızı + Color Illusıon Mat Ruj-kırmızı üçlüsünden oluşan Kırmızı Paket %60 indirimle 75 TL yerine sadece 29.99 TL.
Color Illusion Dudak Kalemi-Gül kurusu + Carmina Exlusive Oje-Gül Kurusu +Color Illusıon Mat Ruj- Gül Kurusundan oluşan Nude Paket %60 indirimle 75 TL yerine 29.99 TL.
Kadınlar gününe özel HL Needs salatalık özlü bakım seti sadece 42.99 TL.
Dünya Kadınlar Gününe özel 200 TL ve üzeri alışverişlerinize elmas paket 29.99 TL.
Huncalife meyve özlü şampuan alana 2.si sadece 2.99 TL Kadınlar Günü fiyatıyla.
Deep skın ölmez otu serisinden herhangi bir ürün alana 3 adet Deep Skın altın maske HEDİYE!!

Ayrıca saç bakım, makya, cilt bakım, kişisel bakım parfüm ve daha bir çok üründe 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel %60’a varan inidrim fırsatları Huncalife Mart Kataloğunda sizleri bekliyor.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun…

Bir cevap yazın