Gratis Mart Kataloğu 2019

Baharın müjdecisi cemreler bir bir düşmeye başladı, Gratis Mart kataloğu ile indirim cemreleri yüzleri güldürmeye başladı.

Gratis Mart kataloğunda %50’ye varan indirim fırsatları, 1 alana 1 bedava gibi birçok indirim fırsatıyla karşınızda. Raflar ekstra bu ayda olan Dünya Kadınlar Günü indirimleriyle beraber indirim yönünden oldukça bereketli bir ay. Gratis’te raflar yine boşalıyor. Onlarca marka ve ve üründeki indirimler ile makyaj çantanızı yenilemek için uygun zaman.

Gratis Mart Kataloğu Makyaj Ürünleri

Stoklarla sınırlı ürünleri kaçırmamak için acele etmenizi tavsiye ederiz. Sadece Gratis’te olan ve oldukça sevilen Gratis ,The Balm, Absolute New York, Wild and Wild, Bee Beaty gibi markalarla hem kalite hem uygun fiyatla bir çok kadının ilk tercihleri arasına girdi.

Gratis Mart kataloğu indirimlerini sizin için inceledik.

Kataloğun ilk sayfasında Dıadermine Hydrolist serisinden 30 TL’lik alışverişinize cüzdan hediyesiyle güzel indirim ve fırsatların kapısı açılıyor.

Mart ayı fırsatların olduğu bir ay, bu bağlamda Gratis Mart kataloğunda Fırsat Ürünleri ile %50’ye varan indirimlerle sizleri sevindirecek.Ayrıca Gratis Kart ile yapacağınız alışverişlerinize de ekstra %10 indirim fırsatı sizleri bekliyor. Ve bu ay kataloğa giren yepyeni ürünler tanıtım fiyatlarıyla beğeninize sunuluyor. Örneğin Wet n Wild Mega maskara çeşitleri tanıtım fiyatına özel 25.50 TL. Bunun yanında Wet n Wild Megalast likit ruj çeşitleri tanıtım fiyatına özel 29.50 TL iken Gratis Kart ile sadece 24.90 TL.

Ayrıca seçili mağazalarda satışa sunulan Physiclans Formula Rose All Night Gce Kremi tanıtım fiyatına özel 99.90 TL.
İlk kez Gratis’teki bir diğer ürün ise Rimmel London Wonder luxe Volume maskara, 4 bakım yağı içeren formülü,34.90 TL.
Maybelline New York’tan sadece ılık su ve pamukla temizlenen Maskara Maybelline Snapcara Maskara çeşitleri %30 indirimle 39.90 TL ile beğeninize sunuluyor.
Pastel yeni Transparan pudra çeşitlerinde %30 indirimle Gratis Mart Kataloğunda.
Eklips yepyeni makyaj fırçaları 18.90 TL’den başlayan fiyatlarla.

Gratis Mart Kataloğu Cilt Bakı

Bu ay katalogda yer alan bir diğer avantajlı ürün Neutrogena Cellufar bsost ürün alımında 1 adet bez çanta hediye!
1 adet Loreal Paris Şekeer Peeling ürünü alımında 1 adet kahve bardağı herkese HEDİYEU!
Gratis Mart Kataloğu Simple maskelerde 3 al 2 öde seçeneği sunuyor.

Diğer indirimleri görmek için sizde Gratis Mart Kataloğu’nu incelemenizi öneririz.

Bir cevap yazın