Farmasi Mart Kataloğu 2019

Farmasi Mart Kataloğu

Türkiye’nin helal kozmetik markası Farmasi Mart kataloğu ile Dünya Kadınlar Gününe özel indirimlerle ve kampanyalarla çıktı.

Farmasi Mart Kataloğu yine birbirinden özel indirimler ve kampanyalar ile karşınızda. Dünya Kadınlar Gününe özel makyaj, kişisel bakım, cilt bakım, parfüm, erkek bakım ürünleri ve helal temizlik ürünlerinde birbirinden cazip indirimler yaptı.

Sevgilinize, annenize, arkadaşınıza ve eşinize kendini özel hissettirecek ürünler Farmasi Mart Kataloğunda mevcut. Mart kataloğunda Kadınlar Gününe özel parfümlerde %55’e varan indirimler, kozmetik ürünlerinde hediyeli paketler ve indirimleri görmek için Farmasi Mart Kataloğunu mutlaka görmeniz gerekiyor.

Sağlıklı helal kozmetik arayanların ilk tercihi Farmasi yine tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel indirim kampanyalarını sizler için inceledik.
Farmasi Mart Kataloğu indirimli ürünleri şöyle;

 

Farmasi Kadınlar Günü İndirimleri

Çiçeksi ve oryantal kokusu ile Farmasi Rüya EDP Kadın parfümü 120 TL yerine Kadınlar Gününe özel 49.99 TL.
8 Mart’a kadar olan alışverişlerinizde geçerli Optimal Style Maskara + Dudak Nemlendiricisi + Mat Likit Rujdan oluşan paket %65 indirimle sadece 44.99 TL.
Kadınlar Gününe özel Motto EDP kadın Parfümü %55’e varan indirimle sadece 55.99 TL üstelik yanında Motto Vücut Losyonu BEDAVA!
Kadınlar Gününe özel Glamorous EDP Kadın Parfümü %50 indirimle sadece 63.99 TL üstelik yanında Glamorous Vücut Losyonu BEDAVA!
Kadınlar Gününe özel Reına EDP Kadın Parfünü %60’a varan indirimle sadece 54.99 TL üstelik yanında Reına Vücut Losyonu BEDAVA!

8 Mart Kadınlar Gününe özel Bianca Kadın Parfümü %50 indirimle 57.99 TL üstelik yanında Bıanca Vücut Losyonu Bedava!
8 Mart Kadınlar Gününe özel Farmasi Keratin Therapy Onarıcı Şampuan + Keratin Terapy Onarıcı Eksones Sprey %60’a varan indirimle sadece 37.99 TL.

Kadınlar Günü alışverişinize özel 75 TL Puanlık alışverişinize 500 Ml Beyaz Zambak ya da Portakal Çiçeği kokulu banyo köpüğü %60 indirimle sadece 8.99 TL
Shooter’s Man erkek Parfümü, Roll-on ve Tıraş sonrası losyonlarda 2’li alımda 63.99 TL, 3’lü alımda ise 69.99 TL
Kadınlar Gününe özel Muhteşem Kaş Kirpik Serumu + Extreme Curl Maskara 135 TL yerine 59.99 TL.

Bir cevap yazın